Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Modlę sie o pokorę,aby pogodzić się z faktem,że potrzebuję pomocy oraz wytrwałości w szukaniu tej pomocy.
Proszę Siłę Wyższą o pomoc w dążeniu do lepszego życia.

TEMAT: 10 Marzec

10 Marzec 2012/03/10 07:53 #1

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • alkoholik
  • komputery,pływanie
  • Otrzymane podziękowania: 320
Dzień po Dniu 10 Marzec

Dlaczego przyszłam do Al-anon.?
Większość z nas przyszła,ponieważ byłyśmy zrozpaczone,samotne i zdezorientowane zachowaniem alkoholika.
Muszę zastanowić się nad jedną sprawą: Czy jestem wystarczająco zrozpaczona,aby spróbować postępować w/g 12 Stopni,nawet jeżeli nie wierzę,że ze mną coś jest nie w porządku.?
Przyszłam,chcąc się dowiedzieć,jak zmienić mojego męża,a pierwszą rzeczą,którą mi powiedziano było że: Prawdopodobnie jedyną osobą ,którą mogę zmienić,jestem ja sama.
Jeżeli rzeczywiście pragnę nowej drogi życia,przede wszystkim muszę spojrzeć głęboko w siebie i przyznać,że posiadam słabe strony.

Rozważania na Dzisiaj.

Nie jestem odpowiedzialna za alkoholika.Moje zadania polega na zrobieniu czegoś z własnymi błędami,z moim udziałem w bałaganie,jakim stało się nasze życie.
Czy potrafię się ,że moje iiracjonalne zachowanie pomogło stworzyć ten bałagan.?
Jestem pewna,że we właściwym czasie z pomocą Al-anon zdam sobie z tego sprawę.
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Madzik

Odp: 10 Marzec 2012/03/10 11:09 #2

• goga03
  • goga03 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Współuzależniona
  • Otrzymane podziękowania: 31
Ja po długim namyśle w końcu trafiłam na grupę al-anon i żałuje ,że nie zrobiłam tego wcześniej. Dzięki wam za waszymi namowami dodaliście mi odwagi za to wszystkim ^:)^ ^:)^
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): matka polka