Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Modlę się o wyciszenie,abym umiała wyleczyć się z niestałości emocjonalnej.Pragnę Pogodą Ducha łagodzić wstrząsy wszelkich zewnętrznych wydarzeń.

TEMAT: 9 Marzec

9 Marzec 2012/03/09 06:50 #1

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • alkoholik
  • komputery,pływanie
  • Otrzymane podziękowania: 320
Dzień po Dniu 9 marzec

Wpadanie w gniew-nazwijmy to atakiem złości może być również chorobą.To dotyka wielu z nas zanim przystąpimy do Al-anon,a nawet i potem.Próbujemy leczyć tą chorobę,starając się dostosować nasze myślenie do programu Al-anon.
Symptomem choroby złości jest niekontrolowany odruch osądzania i potępienia innych.W tej emocjonalnej eksplozji jestem rzeczywiście pewna,że wszystko,co robią inni jest złe.
Gdybym nie była chora,kiedy potępiam i oskarżam,wiedziałabym przynajmniej,że chwilowa ulga,której doznaję po swoim wybuchu,jest marną rekompensatą,które muszę ponieść.

Rozważania na Dzisiaj.

W Al-anon uczę się być dobrą dla siebie samej.Czyż nie jestem chora,skoro pozwalam złości burzyć równowagę i spokój umysłu.?
Kiedy tracę opanowanie,czy osoba,którą traktuję jak przeciwnika,nie staje się panem sytuacji.? Czy miłość może być wyrażana przez złość.?
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Madzik