Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Nie będę się zniechęcać,gdy życie nie potoczy się gładko.jestem przekonana,że aktywna faza alkoholizmu należy już do przeszłości i że każde z nas stara się zmienić swoje życie na lepsze

TEMAT: 4 Marzec

4 Marzec 2012/03/04 12:21 #1

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • alkoholik
  • komputery,pływanie
  • Otrzymane podziękowania: 320
Dzień po Dniu 4 marzec

Nie będę się zniechęcać,gdy życie nie potoczy się gładko.jestem przekonana,że aktywna faza alkoholizmu należy już do przeszłości i że każde z nas stara się zmienić swoje życie na lepsze,stosując program dwunastu Stopni.
Ja w Al-anon,mój małżonek w AA.Chociaż wiele wstrząsów i nieporozumień mogło spowodować oddalenie się od siebie,możemy teraz mieć nadzieję,że zbudujemy nowe życie rodzinne..
Muszę ciągle wystrzegać się objawów zniecierpliwienia,litowania się nad sobą,obrażania na słowa i działanie innych.Przede wszystkim nie mogę pozwolić sobie na zadręczające wycieczki w gorzką przeszłość.teraz kiedy wiem,jak mam postępować,rozwijam się z dnia na dzień.

Rozważania na Dzisiaj.

Zacznę każdy dzień od modlitwy dziękczynnej za to,że tak wiele osiągnełam.Wiem,że Siła
Wyższa będzie mi nadal dostarczała światła mądrości w dążeniu do Pogody Ducha.

"Słodkie jest światło i miło jest oczom oglądać słońce"

Księga Koheleta.11.7
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Madzik

Odp: 4 Marzec 2012/03/04 12:35 #2

• czorny
  • czorny Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 52
Dzień po Dniu napisał:
Przede wszystkim nie mogę pozwolić sobie na zadręczające wycieczki w gorzką przeszłość.teraz kiedy wiem,jak mam postępować,rozwijam się z dnia na dzień.]

święte słowa dla mnie a jednak tak często jeszcze pozwalam sobie na te wycieczki gorzkiej przeszłości,tam mocno się to we mnie zakorzeniło ale pracuje nad tym i nie mam zamiaru spocząć na laurach %%-
"Największą chlubą nie jest to,by nigdy nie upaść,ale to ,by po każdym upadku,dźwignąć się i stanąć na nogi"-czorny alkoholik

Odp: 4 Marzec 2012/03/04 12:40 #3

• argi026
  • argi026 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Muzyka,muzyka i jeszcze raz muzyka
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jak trudno mi i moim bliskim wyzbyć się tych gorzkich wypraw w przeszłość.Czy kiedyś uda nam się o nich zapomnieć ?
Panować nad sobą-to najwyższa władza - Seneka Młodszy

Odp: 4 Marzec 2012/03/04 13:29 #4

• czorny
  • czorny Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 52
argi026 napisał:
Czy kiedyś uda nam się o nich zapomnieć ?

Dla mnie zapomnieć się nie da,bardziej dążę do tego by się z tym pogodzić ale mam świadomość ,że nie przyjdzie to z dnia na dzień i to długa droga %%-
"Największą chlubą nie jest to,by nigdy nie upaść,ale to ,by po każdym upadku,dźwignąć się i stanąć na nogi"-czorny alkoholik