Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeszłość - Dzień wczorajszy minął bezpowrotnie-jestem gotowa zająć się dniem dzisiejszym.

TEMAT: 29 Czerwca

29 Czerwca 2012/06/30 21:06 #1

• nadzieja
  • nadzieja Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator Globalny
  • Otrzymane podziękowania: 464
Afirmacje DDA 29 Czerwca.
Przeszłość

Dzień wczorajszy minął bezpowrotnie-jestem gotowa zająć się dniem dzisiejszym.

Dzisiaj posprzątam trochę w swojej głowie,puszczę w niepamięć stare zwyczaje,urazy ,błędne przekonania.Zamykam księgę dnia wczorajszego i skupiam swe myśli na dniu dzisiejszym.Wyposażona w świeże pomysły,uczucia i nowe sposoby na życie,zabieram się bez przeszkód do dzieła zwanego życiem.Niczego mi nie brakuje,mam wszystko czego mi trzeba.Staję się coraz bardziej skuteczna.Radośnie wyrzucam ze swej psychiki strach i poczucie winy.Uwalniam się od zużytych idei,bezowocnych emocji,rozdzierającego bólu i niepewności,które stały mi na drodze do wyleczenia.Dzień wczorajszy mam już za sobą-jestem gotowa zająć się dniem dzisiejszym.
Warunkiem mojego wyleczenia nie jest rozwiązanie wczorajszych problemów.Są one istotne tylko o tyle,o ile obciążają dzień dzisiejszy.Mój powrót do zdrowia odbywa się w czasie teraźniejszym.Każdy dzień dany mi jest od Boga.Szanuję dobro ,piękno a nawet ból,jakiego doznałam,jednak kieruję swe myśli i uczucia ku dniu dzisiejszemu.
Istnieją kwiaty,które kwitną nawet w zimie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars