Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przyjemność - Daję sobie prawo do cieszenia się życiem.

TEMAT: 19 Czerwiec

19 Czerwiec 2012/06/19 06:43 #1

• nadzieja
  • nadzieja Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator Globalny
  • Otrzymane podziękowania: 464
Afirmacje DDA 19 Czerwiec.
Przyjemność

Daję sobie prawo do cieszenia się życiem

Daję sobie prawo do cieszenia się życiem.Przez większość mojego życia przyjemność była nagrodą,na którą musiałam zasłużyć.Wpajano mi ze muszę odsunąć na bok własne pragnienia i koncentrować się na uszczęśliwianiu innych.Wpajano mi ze zabawa to strata czasu i jeżeli odczuwam radość,to widocznie nie robię tego "co powinnam".
Dzisiaj mam zamiar zakwestionować i zweryfikować wszystko,czego mnie uczono na temat przyjemności.Przyjemność nie jest nagrodą za to,co robię.Przyjemność to najbardziej podstawowe ze wszystkich doświadczeń życiowych.Całe moje "ja" fizyczno-duchowe tak zostało zaprogramowane,bym dążyła do przyjemności i unikała przykrości.Zdolność przeżywania radości i przyjemności to nieomylny znak,że rozwijam się w prawidłowym kierunku.Dzisiaj pozwalam sobie na to,by docenić własną wspaniałość i pragnę by to co robię,sprawiało mi radość.Największa radość płynie nie z tego,że coś robię,ale z tego że jestem.
Dzięki temu że wracam do zdrowia zrozumiałam,że wysiłek i napięcie nie muszą świadczyć o wysokiej sprawności.Prawdziwym wskaźnikiem sprawnego funkcjonowania i integracji jest radość.
Istnieją kwiaty,które kwitną nawet w zimie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Myszka, AgaMars